اعضای تیم طراحی سایت اسپیناس متشکل از طراحان و برنامه نویسان کارکشته ای است که هر کدام از اعضای تیم از دانش آموختگان طراحی سایت و سئو با سابقه طولانی هستند.

گرافیک طراحی وب سایت ها بر اساس گرافیک مدرن و Trend روز دنیا است، سبک طراحی تیم اسپیناس الهام گرفته شده از برندگان جایزه طراحی وب سایت در Awwwards می باشد، که بهترین نمونه آن سایت ما، آژانس طراحی و خلاقیت اسپیناس است البته با بررسی نمونه کارهای شرکت اسپیناس و مقایسه آن ها خودتان بهتر به این نتیجه خواهید رسید.
طراحی فوق العاده بر اساس سبک های مدرن جهانی صورت می گیرد. یک دهه سابقه در طراحی باعث شده سایت های شخصی، تجاری، طراحی رابط های کاربری، سایت های فروشگاهی، مشاوره تبلیغات و بهینه سازی صاحبان وب سایت به ما اعتماد کنند و کسب و کار مجازی خود را در اختیار ما بگذارند. ما در تخصص خود فوق العاده عمل می کنیم.

حالا چرا ما متفاوت هستیم ؟؟ چندین دلیل داریم!

سئوی شیرین

در اسپیناس هیچ چیز شیرین تر از بودن در رتبه ۱ گوگل نیست، در کدنویسی طرح ها، اصول اولیه بر اساس Google Academy برای شما پیاده سازی و رعایت می گردد. در سئو هیچ تضمینی وجود ندارد ولی اصول سئوی سفید این اجازه را به ما می دهد که بهترین نتایج جستجو را برای شما تضمین کنیم.

کپی نیست !

طرح های گرافیکی شما توسط متخصصان ما کاملاً به صورت دستی طراحی می گردد عناصر خلاقیت و نوآوری طرح در آن رعایت می شود

محتوا خوب چیده می شود!

بله!، ما طراحی صفحات داخلی را به اندازه طراحی صفحه اصلی مهم می دانیم و برای آن ارزش قائل هستیم و هزینه زمان را چاشنی آن می کنیم.
البته ما به تصاویر و محتوای غنی نیاز داریم فقط اطلاعات را به ما بدهید!

میزبان صدای گرم شما هستیم

برای مشاوره در زمینه های طراحی سایت با ما تماس بگیرید

  • آموزش HTML (قسمت دهم) : کار با فرم ها در HTML

    در این جلسه در طراحی سایت با کار با فرم ها در HTML آشنا می شویم: یکی دیگر از مھمترین عناصر…
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در 
نظرات بسته شده است.

بررسی کنید

بهینه سازی موتور جستجو(SEO)

بهینه سازی موتور جستجو(SEO) چیست؟ سئو یک رشته بازاریابی است که در آن تمرکز بر روی قابلیت د…