Off-Page Seo


بر خلاف روش SEO On Pageکه توسعه طراحی سایت با کنترل مستقیم بالایی انجام می شد، روش بهینه سازی بیرون صفحه شامل تمام ارتقاهایی است که در خارج از طراحی سایت شما انجام می شود؛ اینشامل تمام چیزهایی است که می تواند در بدست آوردن رتبه بندی بالای سایت شما کمک کند. SEOOff Pageدر درجه اول در بدست آوردن پیوند دهندگان (پیوندهایی که از سایت های دیگر به سایتشما اشاره می کنند) متمرکز می شود سپس با استفاده از روش هایی که در خارج از طراحی سایت انجاممی شود به بهینه سازی موتور جستجو می پردازد. SEO Off Pageیک فرآیند نامحدود است که توسط مهندسین سئو در جهت بدست آوردن پیوند دهندگان، اداره می شود.

SEM


مخفف Search Engine Marketingو به معنای بازاریابی با موتورهای جستجوگر است. SEMبه تمام پروسه افزایش بینندگان سایت و بالا بردن فروش آن به کمک موتورهای جستجوگر گفته میشود..در SEMهدف نهایی افزایش فروش است.


مهمترین موارد SEMعبارتند از:
انتخاب کلمات کلیدی مناسب
بررسی وضعیت رقبا
تبلیغات در سایت های دیگر
تحلیل آمارها
تغییرات در ساختار وب سایت

تفاوت SEOو SEM


یکی از مهمترین مثال ها برای SEMتبلیغات در خود گوگل است. سرعت بالای SEMو نتایج چشمگیر، به نوعی می باشد که پیشرفت سریعی به دنبال آن می آید، ولی هزینه های آن زیاد و اثر بخشی کوتاه مدت است. در صورتی که SEOنیاز به صبر و زمان بیشتری است اما اثر بخشی آنطولانی تر می باشد.مهمترین نکته ای که باید در نظر داشت این است که همیشه اول سئو بعد سیم،یعنی برای SEMحتما باید با رعایت اصول SEOبستر مناسب از قبل فراهم شده باشد.

SMO


بهینه سازی شبکه های اجتماعی برای اولین بار در سال ۲۰۰۶مطرح شد و از همان زمان به ندرت و باپیشرفت های شبکه های اجتماعی معانی جدیدتری به خود گرفت. اما همانطور که در ویکی پدیا اشارهشده، SMOرا می توان اینگونه تعریف کرد:


بهینه سازی شبکه های اجتماعی شبیه بهینه سازی موتورهای جست و جو است که هدفش افزایش ترافیک وآگاهی در مورد یک طراحی سایت مشخص است. به طور عام، بهنیه سازی شبکه های اجتماعی یعنی بهینه سازییک سایت و محتوای آن در حیطه اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی


SMO بیشتر به کیفیت محتوا، اعتبار نویسنده و تجربه کاربران در ارتباط با محتوا و نویسنده میپردازد. مشخصا تمامی این ویژگی های SMOمی تواند روی سئوی طراحی سایت تاثیر به سزایی داشته باشد.

SMM


SMM یکی از زیر مجموعه های بازاریابی اینترنتی می باشد. SMMکه به معنی بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی می باشد خلاصه شده کلمه Social Media Marketingاست. این فرآیند برایجذب ترافیک و کاربر بیشتر در شبکه های اجتماعی می باشد. هر شبکه اجتماعی برای یک منظوریساخته شده است. به طور مثال شبکه اجتماعی twitterکه به منظور اطلاع رسانی، خبر رسانی وانتقال رویدادها طراحی شده است. از طرفی دیگر شبکه اجتماعی فیسبوک شبکه ای برایاشتراک گذاری فایل، عکس، متن و حتی پیدا کردن دوستان قدیمی می باشد. بدیهی است هر چهفعالیت شما در شبکه های اجتماعی بیشتر باشد بازخورد هتری برای شما خواهد داشت. 

 • بهینه سازی موتور جستجو(SEO)

  بهینه سازی موتور جستجو(SEO) چیست؟ سئو یک رشته بازاریابی است که در آن تمرکز بر روی قابلیت د…
 • تاثیر سئو وبلاگ در طراحی سایت

  امروز می خواهیم در مورد موضوع تاثیر وبلاگ در طراحی سایت باهم صحبت کنیم. در طراحی سایت که ا…
 • الگوریتم Rank Brain گوگل

    مقاله ای که در طراحی سایت اسپیناس می خواهیم در مورد آن صحبت کنیم در مورد الگوریتم R…
 • CRM چیست ؟

  Crm چیست ؟ امروز در طراحی وب سایت اسپیناس به این موضوع میپردازیم یک شرکت برای بیزنس خود عل…
 • کمپین تبلیغاتی Advertising Campaign در طراحی وب سایت

    امروز در طراحی سایت اسپیناس می خواهیم در مورد یک موضوع داغ امروز صحبت کنیم. بیشتر م…
 • شبکه تحویل محتوا یا CDN در طراحی سایت

  امروز می خواهیم در طراحی سایت اسپیناس درباره شبکه تحویل محتوا یا CDN در طراحی سایت را با ه…
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در seo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی کنید

بهینه سازی موتور جستجو(SEO)

بهینه سازی موتور جستجو(SEO) چیست؟ سئو یک رشته بازاریابی است که در آن تمرکز بر روی قابلیت د…