به هرجا که نگاه کنید می بینید تمام کسب وکارهای کوچک و بزرگ دارای یک سایت برای کسب و کار خود هستند، طراحی سایت یک پیش نیاز حیاتی برای تمامی افراد و شرکت ها به حساب می آید، اما قبل از سفارش یک طراحی سایت باید به چه چیزهایی توجه کرد ؟ در اینجا ۷ نکته حیاتی قبل از سفارش طراحی سایت را با شما بررسی می کنیم

۱- کوچک و فرز…

اگر می خواید که وبسایت شما کاربر بپسند باشد باید قبل از هرچیزی خلوت از هر المان اضافه و غیر کابردی باشد، پس نیاز است که برای طراحی سایت اینچنین به نکات مهمی که نیاز دارید در سایت شما قرار داشته باشد خوب فکر کنید و با فردی که در این زمینه تجربه دارد مشورت کنید

۲- سریع….تند….

طراحی وب سایت

برای به دست آوردن یک جایگاه خوب در گوگل و از آن مهمتر راضی نگه داشتن کاربرهایتان، لود سریع که پیش نیاز یک طراحی سایت حرفه ای است که شامل حذف عکس های اضافی یا اسلایدرها ، و کوچک و کم حجم کردن پرونده های چند رسانه ای در سایت است. باید توجه داشت کم کردن و کوچک کردن عکس ها نباید به کیفیت کار آسیبی بزند، فقط باید تا حد لازم این فشرده سازی انجام شود تا لود سایت شما سریعتر شود، طراحی سایت بدون فشرده سازی عکس های آن لود آن را تا بیش از ۵برابر کند تر می کند (!). در صورتیکه با فشرده کردن عکس ها به شیوه اصولی باعث لود سریعتر سایت می شود.

۳- راحتی…برای کاربر…برای مدیر سایت….

نمیشه از این مورد گذشت که راحتی کار کردن با یک سایت یکی از اصلی ترین عوامل موفقیت سایت های موفق است، طراحی سایت باید به گونه ای باشد که کاربر نیاز های خود را بتواند به سریعترین شکل ممکن پیدا کند و در منوها و سایدبار ها گم نشود، از آن گذشته، باید تمام ابزارهای مهم و حیاتی تغییر سایت در دسترس مدیر سایت باشد تا بتواند سایت را به گونه ای که خود می خواهد تغییر دهد.

۴- زیبایی…عامل جدایی ناپذیر…

تا الان شده که طرحی سایت توجه شما را جلب کند اما زیبا نباشد ؟ قطعا نه، پیش نیاز هر دوست داشتن هر سایت زیبایی آن است، و چه بسا اگر این زیبایی با عوامل بهینه سازی دیگر یکی شده باشد تا در کنار زیبایی سایتی قدرتمند داشته باشید.

کفه زیبایی هرچه بخواهد سنگین تر شود باید تا حدی لود سایت کند تر شود، نه می توان به سایتی زیبا که برای لودش باید روزها صبر کرد امتیاز داد، نه به سایت ساده که در سریعترین زمان لود شود، همیشه باید این دو در یک تعادل نسبی قرار داشته باشند تا نه به زیبایی سایت و نه به راحتی و لود سایت لطمه ای وارد شود.

۵- موبایل – تبلت – لب تاب….

طراحی واکنش گرا دیگر جزو اولین پیش نیاز وبسایت های جدید است، تعداد کاربرانی که با موبایل و تبلت وارد سایت ها می شوند روز به روز در حال افزایش است و نیاز روز افزون به طراحی واکنش گرا را بیشتر می کند. طراحی سایت واکنش گرای خوب می تواند رتبه شما را در گوگل بهتر کند و کار کردن با سایت را توسط کاربران بهبود بخشد. در طراحی واکنش گرا اگر اصول اولیه رعایت نشود نه تنها کاربران را جذب نمی کند، بلکه باعث دل سردی آن ها از طراحی سایت شما می شود.

۶- قالب آماده ؟ هرگز !!!

شاید قالب های آماده رنگ و لعاب بسیار خوبی داشته باشند، اما اگر یک طراح سایت حرفه ای نباشید، کوچکترین قسمت هایش را نمی توانید تغییر دهید، این گونه قالب ها بسیار سنگین هستند، چون تمام امکاناتی که چه مورد نیاز شما باشد چه نه در قالب گنجانده شده و لود سایت شما را به شدت پایین می آورد، کارکردن با آن ها بسیار پیچیده و در کوتاه مدت مدیر سایت کلافه می شود زیرا به امکاناتی که به صورت شخصی مورد نیاز است دسترسی ندارد. دلیل اینکه برای هر شرکت و هر کسب و کار یک طراحی سایت اختصاصی پیشنهاد می شود همین است، دوری کردن از امکانات اضافی و شخصی سازی تا حد ممکن.

۷- استفاده از آخرین استانداردهای طراحی سایت

طراحی سایت

در کد نویسی امروزی بسیاری از استانداردها باید رعایت شود، این مورد جزو مواردی است که کاربران خود متوجه درست به انجام رساندن آن توسط طراحی سایت خود نمی شوند، لذا انتخاب شرکت طراح سایت که تجربه کافی و نمونه کارهای موفق در کارنامه خود داشته باشد می تواند تضمینی برای به انجام رساندن این مهم و طراحی بهینه و منظبق بر استانداردهای روز باشد.

 • بهینه سازی موتور جستجو(SEO)

  بهینه سازی موتور جستجو(SEO) چیست؟ سئو یک رشته بازاریابی است که در آن تمرکز بر روی قابلیت د…
 • طراحی سایت شخصی جناب آقای دکتر خرسندی

  طراحی سایت شخصی جناب  آقای دکتر خرسندی نام وب سایت : خرسندی تاریخ تحویل :تیر ۹۶ آدرس وب سا…
 • تاثیر سئو وبلاگ در طراحی سایت

  امروز می خواهیم در مورد موضوع تاثیر وبلاگ در طراحی سایت باهم صحبت کنیم. در طراحی سایت که ا…
 • الگوریتم Rank Brain گوگل

    مقاله ای که در طراحی سایت اسپیناس می خواهیم در مورد آن صحبت کنیم در مورد الگوریتم R…
 • CRM چیست ؟

  Crm چیست ؟ امروز در طراحی وب سایت اسپیناس به این موضوع میپردازیم یک شرکت برای بیزنس خود عل…
 • کمپین تبلیغاتی Advertising Campaign در طراحی وب سایت

    امروز در طراحی سایت اسپیناس می خواهیم در مورد یک موضوع داغ امروز صحبت کنیم. بیشتر م…
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
 • تاثیر سئو وبلاگ در طراحی سایت

  امروز می خواهیم در مورد موضوع تاثیر وبلاگ در طراحی سایت باهم صحبت کنیم. در طراحی سایت که ا…
 • آموزش استفاده از فونت آیکن در طراحی سایت

  در سایت های مختلف حتما آیکن های گرافیکی جذابی را دیده اید که برای شبکه های اجتماعی و یا بر…
 • آموزش استفاده از فریم ورک بوت استرپ در طراحی سایت

  در مقاله قبلی در مورد بوت استرپ صحبت کردیم و گفتیم که چرا بوت استرپ فریم ورک محبوب بین طرا…
 • الگوریتم Rank Brain گوگل

    مقاله ای که در طراحی سایت اسپیناس می خواهیم در مورد آن صحبت کنیم در مورد الگوریتم R…
 • طراحی سایت با بوت استرپ

  بوت استرپ (Bootstrap) چیست؟ زمانی که صحبت طراحی سایت میشود بوت استرپ از جمله فریم ورک هایی…
 • CRM چیست ؟

  Crm چیست ؟ امروز در طراحی وب سایت اسپیناس به این موضوع میپردازیم یک شرکت برای بیزنس خود عل…
بارگذاری بیشتر در طراحی سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی کنید

تاثیر سئو وبلاگ در طراحی سایت

امروز می خواهیم در مورد موضوع تاثیر وبلاگ در طراحی سایت باهم صحبت کنیم. در طراحی سایت که ا…